Fanoušky na Hokejových hrách zahřejí Kabáti a ochrání vojáci

Hokejové hry Brno 2016 se blíží a my vám nyní odhalíme avizované překvapení, doprovodný program. Další zásadní věcí je spojení Komety s Armádou České republiky. K záštitě ministryně školství Valachové, převzal další záštitu nad Hokejovými hrami náčelník Generálního štábu Armády České republiky, generálporučík Josef Bečvář. A aby dobrých zpráv nebylo málo, oznamujeme, že před zápasem se Spartou vystoupí skupina Kabát!

Hokejové hry Brno 2016 otevřou své brány na Nový rok. Je tedy načase představit, na co se kromě hokeje můžete těšit. Před zápasem s Plzní 3. ledna vzdá Kometa čest válečným veteránům, armádě a všem složkám integrovaného záchranného systému České republiky. Na jejich počest absolvují hokejisté Komety rozbrluslení a první třetinu ve speciálních dresech. Ty se následně budou dražit a výtěžek bude věnován Vojenskému fondu solidarity. Součástí programu v neděli 3. ledna bude i přelet bojových vrtulníků Armády České republiky nad stadiónem.

Dalším velkým úspěchem organizátorů Hokejových her a současně lákadlem pro fanoušky, je vystoupení skupiny Kabát v rámci předzápasového rozbruslení.

zastityobe

Kometa spojuje

Stvrzením spolupráce s Armádou České republiky se HC Kometa Brno rozhodla rozšířit uznání všem lidem, kteří působí v integrovaném záchranném systému. Tedy akcí pro vojáky, ale i hasiče, policisty a záchranáře. Díky povolenému navýšení kapacity tribun o 1500 míst nabízí všem výše uvedeným možnost získat po předložení služebního průkazu na pokladně DRFG Areny a nově také za Lužánkami – při zakoupení vstupenky na extraligový zápas hraný za Lužánkami, druhou vstupenku za symbolickou 1 Kč pro jejich doprovod. Počet těchto 1+1 vstupenek je omezený.