Rozpis ledových ploch a akcí

Pondělí 28. 12. 2015

  • 19 – 21 hod Veřejné bruslení více informací o veřejném bruslení ZDE

Úterý 29. 12. 2015

  • 10 – 12 hod Veřejné bruslení
  • 13 – 15 hod Veřejné bruslení
  • 16 – 18 hod Veřejné bruslení
  • 19 – 21 hod Veřejné bruslení

Středa 30. 12. 2015

  • 10 – 12 hod Veřejné bruslení
  • 13 – 15 hod Veřejné bruslení
  • 16 – 18 hod Veřejné bruslení
  • 19 – 21 hod Veřejné bruslení

Čtvrtek 31. 12. 2015

  • 10 – 12 hod Veřejné bruslení
  • 13 – 15 hod Veřejné bruslení
  • 16 – 18 hod Veřejné bruslení

Pátek 1. 1. 2016

  • 10 – 12 hod Veřejné bruslení
  • 13 – 15 hod Veřejné bruslení
  • 16 – 18 hod Veřejné bruslení
  • 20 hod zkušební utkání Fan Klub HC Kometa – výběr společnosti JEREX (518 diváků)

Sobota 2. 1. 2016

  • 10:30 – 12 hod Trénink „A“ týmu Komety přístupný veřejnosti (2153 diváků)
  • 13 – 17 hod Dvojutkání Kometa vs. Warrior Brno 6. třída 9:2, 8. třída 4:5 (486 diváků)
  • 18 – 19 hod trénink „A“ týmu HC Škoda Plzeň
  • 19 – 21 hod Veřejné bruslení

Neděle 3. 1. 2016

  • 9 – 10 hod trénink 4. tříd Kometa, Technika, Warrior
  • 13 – 17 hod utkání 33. kola Tipsport ELH HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň 5:2 (18 514 diváků)
  • 17:30 – 21 hod utkání 23. kola 2. ligy HC Technika Brno – SHK Hodonín 1:0 (4136 diváků)

Pondělí 4. 1. 2016

  • 9 – 11:30 hod bruslení dětí ze základních škol
  • 12 – 13 hod trénink juniorů Komety
  • 13:15 – 14:15 hod trénink mládeže Komety
  • 14:45 – 17 hod utkání Eliod extraligy ml. dorostu HC Kometa Brno vs HC Dukla Jihlava 2:1 (109 diváků)
  • 17:30 – 19:30 hod Veřejné bruslení
  • 20:00 – 21:30 hod Veřejné bruslení

Úterý 5. 1. 2016

  • 9 – 11:30 hod Bruslení dětí ze základních škol
  • 12:15 – 13:15 trénink juniorů HC Kometa Brno
  • 13:30 – 14:30 trénink mládeže
  • 17 – 20 hod utkání mládeže Morava U16 – Čechy U16 5:2 (131 diváků)

 

  • 20 – 21:30 hod Veřejné bruslení

Středa 6. 1. 2016

  • 9 – 11:30 hod Bruslení dětí z mateřských škol
  • 15:30 – 19:30 hod Dvojutkání HC Kometa Brno vs Technika Brno 5. třída 9:5 (216 diváků), 7. třída 7:2 (238 diváků)
  • 20 – 21:30 hod Veřejné bruslení

Čtvrtek 7. 1. 2016

  • 8:30 – 9:45 hod Veřejné bruslení pouze pro držitele SENIOR PASu nebo RODINNÉHO PASu Jihomoravského kraje (vstup bezplatný)
  • počet návštěvníků je limitován technickými možnostmi kluziště
  • 10 – 11 hod veřejný trénink „A“ týmu HC Kometa Brno (411 diváků)
  • 12 – 15 hod Utkání NOEN extraligy st. dorostu HC Kometa Brno vs HC Oceláři Třinec 3:2 (772 diváků)
  • 18 – 21 hod Utkání univerzit: Masarykova univerzita – Univerzita Karlova 3:4 (7826 diváků)
  • fledaAfter party, více zde

Pátek 8. 1. 2016

  • 10 – 11 hod trénink týmu HC Sparta Praha
  • 11:15 – 12 hod trénink „A“ týmu HC Kometa Brno (trénink byl přesunut do DRFG Areny)
  • 16:30 hod vystoupení Kabátů v rámci rozbrulsení před utkáním
  • 18 – 21 hod utkání 34. kola Tipsport ELH HC Kometa Brno vs HC Sparta Praha 2:4 (21 500 diváků)

Sobota 9. 1. 2016

  • 9 – 11 hod Bruslení pro dětské domovy
  • 12 hod start utkání reprezentací žen Česko – Slovensko 6:1 (344 diváků)
  • BRNO_CIHT_mantinel_3x0,95m_3mm_SP_CMYK.indd

 

  • 16:30 – 19 hod utkání DHL extraligy juniorů HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava 3:2sn (2053 diváků)
  • 20 – 21:30 hod Veřejné bruslení

Neděle 10. 1. 2016

  • mládežnický turnaj krajů
  • 9:30 VTN jihomoravského kraje vs. VTN kraje Vysočina 2:6 (175 diváků)
  • 11:30 Výběr jihomoravského kraje vs. VTN výběr pardubicekého kraje 3:1 (248 diváků)
  • 13:30 Utkání o 3. místo VTN jihomoravského kraje vs. VTN pardubického kraje 7:2 (214 diváků)
  • 15:00 Autogramiáda legend Komety (vstup na tribuny B, od hotelu Bobycentrum)
  • 15:30 Finále Výběr jihomoravského kraje vs. VTN kraje Vysočina 4:7 (192 diváků)
  • 17:15 Vyhlášení výsledků
  • 17:20 Slavnostní rozloučení s ledem za Lužánkami
  • 19 – 21:30 hod Veřejné bruslení