cermakhry

07 Led Před zápasem se Spartou uctí hokejisté Bronislava Dandu, Kabát začne hrát v 16:30

Jeden z vrcholů Hokejových her Brno 2016 – páteční extraligové utkání mezi HC Kometa Brno a HC Sparta Praha se blíží. Důležitou zprávou je, že se odehraje s jednou změnou v doprovodném programu. Koncert skupiny Kabát začne již v 16:30. Zápas začne v tradiční televezní čas – v 18:20.

„Rozhodli rychle reagovat a ještě před začátkem zápasu uctít památku legendárního brněnského hokejisty Bronislava Dandy, o jehož úmrtí jsme se dozvěděli v úterý večer,” zdůvodnil posun programu Michal Chylík, tiskový mluvčí HC Kometa Brno.

Brány areálu se pro návštěvníky otevřou ve 14 hodin, od 14 do 14:30 budou vpouštěni pouze majitelé permanentních vstupenek.

Organizátoři her podrobí každého návštěvníka při vstupu do areálu osobní prohlídce. Je zakázáno vnášet do areálu dočasného zimního stadionu za Lužánkami zejména jakoukoli pyrotechniku, alkohol a jiné nápoje. Návštěvníci s sebou nesmějí mít ani batohy, tašky nebo jiná příruční zavazadla. „Výslovně zakázané jsou oblíbené plácačky s alkoholem. Bezpečnostní pokyny jsme nastavili s ohledem na aktuální bezpečnostní situaci a úměrně velikosti akce. Žádáme návštěvníky, aby za všech okolností dbali pokynů pořadatelské agentury,“ žádá Michal Chylík.

Do areálu je možné vstoupit pouze vchodem označeným stejným písmenem jako na vstupence. Jednotlivé tribuny jsou od sebe oddělené. Vstupy na tribuny jsou vyznačené na plánku stadiónu na www.jdemedomu.cz. „Při pohybu na tribunách je nutné dbát zvýšené opatrnosti. V případě námrazy jsme připraveni povrch rozmrazovat, ale návštěvníci nesmějí zapomínat na to, že v zimě bývají kovové povrchy kluzké,“ říká Michal Chylík.
Parkování v okolí stadiónu pořadatel nezajišťuje a vyzývá proto k použití posílených spojů MHD.