Chci místo na novém zimáku

Nový zimní stadión za Lužánkami by měl mít kapacitu více než 12 000 diváků. Právě v této souvislosti zde HC Kometa Brno vypracovala speciální dotazník, aby prozkoumala, jak velký je zájem o permanentky na stadión, který by ji vrátil na místo, kde bojovala o všech 11 mistrovských titulů.

Zápis do něj nic nestojí. Pomozte nám tedy s návratem domů! DĚKUJEME!

Fields marked with an * are required

* pokud jste si zakoupili/obdrželi dárkový balíček na Hokejové hry Brno 2016, zadejte sem číslo Vaší mince. V případě stavby nového zimního stadiónu mají fanoušci díky speciální očíslované minci z dárkových balíčků na Hokejové hry Brno 2016 předkupní právo na permanentku (na nový stadión).

Informace:
Vyplněním formuláře souhlasíte s tím, že poskytnuté osobní údaje povede HC Kometa Brno (KOMETA GROUP,a.s.) ve své databázi. Poskytnuté osobní údaje budou uchovávány v souladu s právními předpisy České republiky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním a shromažďováním osobních údajů za účelem získání informace o možnosti nákupu permanentní vstupenky či celosezónní karty na domácí zápasy HC Kometa Brno, a to až do doby vyjádření Vašeho nesouhlasu s tímto zpracováním. Osobní údaje budou na základě Vaší písemné žádosti odstraněny z databáze. Osobní údaje nebudou jinde uveřejněny a nebudou poskytnuty třetí osobě.